O NAS

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ FIRMIE!

Jesteśmy firmą która zajmuje się kompleksowym wykonywaniem ogrodzeń i nawierzchni z kostki brukowej, płyt yomb , płyt drogowych. Wykonujemy także odwodnienia i instalacje deszczowe – studnie , drenaże itp..

Służymy Państwu pomocą w dokonaniu właściwego wyboru rodzaju ogrodzenia, czy kostki. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w obu branżach .

Nasza załoga tworzona jest tylko i wyłącznie z wykwalifikowanych fachowców, którzy z każdego zlecenia wywiązują się sumiennie. Posiadamy już na swoim koncie wiele udanych inwestycji , co za tym idzie mnóstwo zadowolonych klientów.

Nasze ekipy dysponują sprzętem niezbędnym do realizacji usług na każdym terenie.

Zapewniamy kompleksową realizację usług na wysokim poziomie, dbając o to, aby wszelkie realizowane przez nas prace były wykonane z niezwykłą starannością oraz dawały Państwu zadowolenie, a zarazem zapewniały bezpieczeństwo i wygodę  Tym z Państwa, którzy chcą zakupić wyłącznie gotowe produkty, proponujemy natomiast profesjonalne doradztwo.

Zainteresowanych prosimy zapoznać się z naszą szczegółową ofertą usług. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Oferta

Montaż bram, automatyka bram, kostka brukowa.

Realizacje

Zobacz nasze realizacje!

zaufali nam

KONTAKT

DANE KONTAKTOWE

Gołębiewko 32B
83-209 Godziszewo

tel. 514 980 977 | 515 936 552
ogrodzeniabrukarstwo@wp.pl

Formularz kontakotwy